| Jamming Type | CDMA, GSM, DCS, PCS, 3G |
|---|---|
| Working Distance | 1 - 20m |
| Total Output Power | 4W |
| Power Supply | AC Adapter (AC110V-240V,DC5V) |
| Operate Time | 12 Hours Continuous |
| Jamming Type | CDMA/GSM, DCS/PCS, 3G, 4G, WiFi2.4G |
|---|---|
| Working Distance | 2-40 M |
| Output Power | 15W |
| Power Supply | AC:110/220 V DC12V, Electric Current: 8A |
| Dimension | 32*11.5*5.5cm |
| Antenna | 10 Antennas |
|---|---|
| Jamming Range | Radius 1-20M |
| Working Time | 1.5-3 Hours |
| Colour | Black |
| Dimension | 170×100×50 Mm Not Include Antenna (with Antenna Height In 255mm) |
| Jamming Range | Up To 500m |
|---|---|
| Total Output Power | 240W |
| Power Supply | 50 To 60Hz, 100 To 240V |
| AC Adapter | AC100-240V,DC27V |
| Dimension | 588 X 600 X 600mm |
| Shielding Radius | 2-40M |
|---|---|
| Power Supply | AC Adapter (AC220V-DC12V) |
| Color | Black |
| Weight | 2.5KG/PCS |
| Packaging Details | Carton with Netural Packing |
| CDMA/GSM | 850-970MHz |
|---|---|
| DCS/PHS | 1805-1930MHz |
| WiFi | 2400-2500MH |
| Jamming Range | 1-10M |
| Power Output | 7.4V 2200mA/h |
| Jamming Range | Radius 1~10 Meters |
|---|---|
| Single Output Power | +30dBm/1W |
| Power Output | DC8V 3000mAh |
| Temperature | -40 To +55℃ |
| Power Input | AC110V-240V |
| Affected Frequency | CDMA/GSM,DCS / PCS,3G ,WIFI 2.4G,VHF 135,UHF 400 |
|---|---|
| Shielding Radius | 2-40M |
| Total Output Power | 15W |
| Power Supply | AC Adapter (AC110V-220V,DC12V) |
| Color | Black |
| Output Power | 15 Watts |
|---|---|
| Color | Black |
| Affected Frequency | CDMA/GSM,DCS,3G,GPS,Lojack,UHF |
| Power Supply | AC Adapter (AC110-220V-DC12V) |
| Shielding Radius | (2-40) Meters@-75dBm (depends On The Strength Signal In Given Area.) |
| Operating Temp | -20°c- +50°c |
|---|---|
| Humidity | 5% - 95% |
| Total Output Power | Up To 4.2W |
| Jamming Range | Up To 30m |
| Weight | Approx. 1.2Kg |