| Used For | Carry Case For Jammer |
|---|---|
| Materials | Leather Finish PU |
| HS Code | 8543709200 |
| Origin | China |
| Packaging Details | Carton with Netural Packing |
| Antennas For | Jammer Model JM110801 |
|---|---|
| Color | Black |
| Packaging Details | Carton with Netural Packing |
| Delivery Time | 1-3 Working Days |
| Payment Terms | T/T, Western Union, , Paypal,L/C |
| Color | Black |
|---|---|
| Suit For | JM110804 Jammer |
| Packaging Details | Carton with Netural Packing |
| Delivery Time | 1-3 Working Days |
| Payment Terms | T/T, Western Union, , Paypal,L/C |
| Shielding Radius | Up To 40 Meters, Signal Strength <= -68dbm |
|---|---|
| Total Power | 15watt |
| Device Weight | 1.75KG |
| Power Consumption | 75watt |
| Size | 32*11.5*5.5cm |
| Blocking | All Cell Phone Signals, LOJACK GPS, Wi-Fi, RF Signals |
|---|---|
| Jamming Range | 2 To 20 Meters (at-75dBm, Depends On Signal Strength In Given Area) |
| With Car Charger | Yes |
| With Cooling System | Yes |
| With DIP Switch | Yes |
| Suit For | JM110828, JM110829, JM110830,JM110831 & JM110836 Jammer |
|---|---|
| Materials | Leather Finish PU |
| Packaging Details | Carton with Netural Packing |
| Delivery Time | 1-3 Working Days |
| Payment Terms | T/T, Western Union, , Paypal,L/C |
| Power Supply | AC Adapter(AC160-240V) |
|---|---|
| Single Output Power | -200mA / 5W |
| Power Output | 40W |
| Adjustable Radius | 1-50 M |
| Dimension | 380(L)×300(W)×90(H)mm |
| Affected Frequency | CDMA/GSM,DCS/PCS,3G,WiFi,GPSL1,Lojack |
|---|---|
| Jamming Range | Up To 20m |
| Total Output Power | 3W |
| AC Adapter | (AC100-240V-DC12V),4000mA/H Battery |
| Dimension | 126x76x35mm And Not Include Antennas |
| Jamming Range | Adjustable Radius: 1-25 M |
|---|---|
| Dimension | 245(L)×160(W)×50(H)mm |
| Weight | 3000g |
| Single Output Power | +35dBm/800mW |
| Power Input | AC110V-240V |
| Semidiameter Of Interception | 20-40 Mete |
|---|---|
| Weight | 3KG |
| Relative Humidity | 20%-95% |
| Working Temperature | -40 ~ +55 Degree Centigrade |
| Power Supply | AC110-220V±10% / DC5V 45-55Hz |