| Total Output Power | 70W |
|---|---|
| Jam All Of Cell Phone Signals | 3G/CDMA/GSM/DCS/PCS |
| Jamming Range | Up To 100 Meters |
| Power Supply | AC Adapter (AC220V-DC27V) |
| Application Area | Prison, Guard, Invigilate Meeting Room, Library, Theater, Class Room Etc |
| Jamming Range | Up To 20 |
|---|---|
| Total Output Power | 3W |
| Power Supply | 50 To 60Hz, 100 To 240V AC |
| Antenna | External Omni-directional Antennas All The TX Frequency Covered Down Link Only |
| Dimension | 126x76x35mm And Not Include Antennas |
| Total Output Power | 3W |
|---|---|
| Jamming Range | Up To 20m |
| Antenna | External Omni-directional Antennas All The TX Frequency Covered Down Link Only |
| Power Supply | 50 To 60Hz, 100 To 240V |
| AC Adapter | (AC100-240V-DC12V),4000mA/H Battery |
| Jamming Type | CDMA/GSM, DCS/PCS, 3G, 4G, GPSL1 |
|---|---|
| Working Distance | 1-20 M |
| Output Power | 4W |
| Power Supply | With AC Adapter (AC100-240V-DC12V),4000mA/H Battery |
| Dimension | 132x80x41mm And Not Include Antennas |
| Shielding Radius | 0.5-1.5 Meter |
|---|---|
| Battery Inside | 2000 MAh / 12V |
| Shielding Angle | Horizontal 90°/ Vertical 90° |
| Power Supply | Battery Inside / AC Adaptor |
| Working Time | 8 Hours |
| Power Supply | AC Adapter (AC220V-DC12V) |
|---|---|
| Shielding Radius | 2-40M |
| Antenna | 6 PCS Antennas |
| Color | Black |
| Packaging Details | Carton with Netural Packing |
| Jamming Type | CDMA/GSM, DCS/PCS, 3G, 4G |
|---|---|
| Working Distance | Up To 100m |
| Output Power | 70W |
| Power Supply | 50 To 60Hz, 100 To 240V AC |
| Dimension | 335x 238 X 60mm |
| Jamming Range | Up To 25m |
|---|---|
| Antenna | 8 Pcs ( Please Fix The Antenna Follow The Mark In The Unit) |
| Operate Time | 24 Hours Continuous |
| Total Output Power | 16W |
| Weight | 3200g |
| Jamming Range | Up To 25m |
|---|---|
| Total Output Power | 15W |
| Power Supply | AC Adaptor(AC110-240V, DC5V 12A) |
| Operate Time | 24 Hours Continuous |
| Antenna | 8 Pcs |
| Jamming Range | Radius 1- 25M |
|---|---|
| Power Input | AC160V-240V |
| Working Time | More Than 1hour |
| Color | Silver |
| Dimension | 370(L) ×140(W)×40(H) Mm Not Include Antenna |