| Frequency | 1500-1600MHz |
|---|---|
| Charging | Car Cigarette Lighter (12v-24V) |
| Antenna | 1 Piece Antenna |
| Typical Coverage | 2 To 10 Meters |
| Suit For | :GPS/Glonass/GalileoL1 |
| Could Be Used In Vehicle Directly | Stable Capability |
|---|---|
| High Effiency Power Amplifier | Ease Of Use And Maintenance |
| Antenna Type | Omini-Directional |
| Color | Black |
| Jamming Range | Up To 40m |
| Jamming Type | CDMA/GSM, DCS/PCS, 3G, 4G |
|---|---|
| Working Distance | Up To 100m |
| Output Power | 70W |
| Power Supply | 50 To 60Hz, 100 To 240V AC |
| Dimension | 335x 238 X 60mm |
| Typical Coverage | 5-25 Meters |
|---|---|
| Power Source | AC Power Adaptors |
| Working Current | 6 - 8A |
| Output Power | 4W |
| Frequency For America | GSM850, GSM900, GSM1900 & W-CDMA 2110MHz |
| Affected Frequency Ranges | -WiFi / Bluetooth:2400-2500MHz -Wireless Video:1200-1300MHz |
|---|---|
| Antenna | 2pcs |
| Jamming Range | Radius1-20M |
| Safety Regulation | AC Adapter UL (E190582) ,CSA (LR112971 Level 3) |
| Total Output Power | 2W |
| Jamming Range | Up To 20m |
|---|---|
| Antenna Parameters | External Omni-directional Antennas All The TX Frequency Covered Down Link Only |
| Operate Time | 12 Hours Continuous |
| Power Supply | AC Adapter (AC110V-240V,DC5V) |
| Total Output Power | 4W |
| Antenna | 10 Antennas |
|---|---|
| Jamming Range | Radius 1-20M |
| Working Time | 1.5-3 Hours |
| Colour | Black |
| Dimension | 170×100×50 Mm Not Include Antenna (with Antenna Height In 255mm) |
| Affected Frequency | CDMA/GSM,DCS / PCS,3G ,WIFI 2.4G,VHF 135,UHF 400 |
|---|---|
| Shielding Radius | 2-40M |
| Total Output Power | 15W |
| Power Supply | AC Adapter (AC110V-220V,DC12V) |
| Color | Black |
| Output Power | 15 Watts |
|---|---|
| Color | Black |
| Affected Frequency | CDMA/GSM,DCS,3G,GPS,Lojack,UHF |
| Power Supply | AC Adapter (AC110-220V-DC12V) |
| Shielding Radius | (2-40) Meters@-75dBm (depends On The Strength Signal In Given Area.) |
| Jam Radius | 2-20meters |
|---|---|
| Cooling System | High Efficiency Aluminum Alloy Radiator, Build-in Cooling Fan |
| Power Supply | AC100-240V To DC12V |
| Total Output Power | 3W |
| Working Time | Continue Working 1.5 Hours |