| Jamming Range | Up To 40m |
|---|---|
| Output Power | 15 Watts |
| Power Supply | 50 To 60Hz, 100 To 240V AC |
| Dimension | 305 X 140 X 51mm |
| Weight | 2.8KG |
| Total Output Power | 3W |
|---|---|
| Jamming Range | Up To 20m |
| AC Adapter | (AC100-240V-DC12V),4000mA/H Battery |
| Power Supply | 50 To 60Hz, 100 To 240V AC |
| Dimension | 126x76x35mm And Not Include Antennas |
| Jamming Type | CDMA, GSM, DCS, PCS, 3G, 4G, WiFi2.4G, GPSL1 |
|---|---|
| Working Distance | 1 - 20 Meters |
| Output Power | 5.5W |
| Power Supply | With AC Adapter (AC100-240V-DC12V),7.4V 4000mA/H Battery |
| Using Time | About 90 Minutes |
| Jamming Type | CDMA/GSM, DCS/PCS, 3G, 4G, WiFi2.4G |
|---|---|
| Working Distance | 1-15 M |
| Output Power | 3W |
| Power Supply | AC 110~250V To DC 12V, Car 12V To DC 12V |
| Dimension | 127/250x75x34mm |
| Total Output Power | 20W |
|---|---|
| Jamming Range | Up To 60m |
| Power Supply | 50 To 60Hz, 100 To 240V |
| Dimension | 210 X 50 X170mm |
| Weight | 3.2kg |
| Shielding Radius | Up To 40 Meters |
|---|---|
| Power Supply | AC 110-240V / DC 5V |
| RF Frequency | CDMA (850-894MHz) DCS&PHS (1930-1990MHz) 3G (2100-2170MHz) GPS(1500-1600MHz) WiFi(2400-2500MHz ) |
| Total Power | 12watt |
| Size | 263(L)*140(W)*50(H)mm |
| Jamming Type | CDMA/GSM, DCS/PCS, 3G, 4G, WiFi2.4G,GPS |
|---|---|
| Working Distance | 1-20 M |
| Output Power | 4 Watt |
| Power Supply | AC Charge (AC110-220V To DC12V) & Car Charge (DC12V) |
| Dimension | L163*W85*H43mm |
| Available System | World Wide Cell Phone Network |
|---|---|
| Power Supply | (AC110V-240,DC24V-27V 15A) |
| Operate Time | 12 Hours Continuous |
| Shielding Radius | Up To 100 Meter |
| Total Output Power | 75W |
| Total Output Power | 7W |
|---|---|
| Jamming Range | Up To 40m |
| Antenna | External Omni-directional Antennas |
| Power Supply | 50 To 60Hz, 100 To 240V |
| AC Adapter | AC100-240V-DC12V |
| Suit For | JM170165 |
|---|---|
| Frequency Range | 800-2500MHz |
| I/O Impedance | 50Ω/N Connector |
| Ambient Temperature | -10°C ~ 60°C |
| Gain ( DB) | Uplink 7DB |