| Power Supply | AC110~220V±10% 45~55Hz |
|---|---|
| Frequency | -Up Link DCS 1710-1785(MHz) -Downlink 1805-1880(MHz) |
| Coverage | Up To 1000m² |
| Reliabiity | To Zhe GB6993-86 Standard |
| Color | Grey |
| Jamming Range | Radius 1-20 M |
|---|---|
| Single Output Power | +33dBm |
| Power Input | AC110V-240V |
| Typical Battery Life | 2-3 Hours Of Continuous Use |
| Power Source | Wall Plug |
| Available System | World Wide Cell Phone Network |
|---|---|
| Total Power Output | 4W |
| Power Supply | AC Adapter (AC110-240V DC5V) |
| Semidiameter Of Interception | Up To 15 M(-75dBm) |
| Color | Silver |
| Dimension | 120x74x29mm And Not Include Antennas I |
|---|---|
| Inner Box Dimension | 220x202x65mm |
| Full Set Weight | 0.75kg |
| Total Output Power | 3W |
| Jamming Range | Up To 20m |
| Jamming Range | Up To 40m |
|---|---|
| Bands | 6 Channels |
| Total Output Power | 15W |
| Antenna Parameters | Omni Antennas |
| Origin | Guangdong, China |
| Working Hours | Continuously More Than 24hours |
|---|---|
| Semidiameter Of Interception | 20-50 M |
| Total Output Power | 16W |
| Packing | Neutral Packing |
| Size | 210*50*170mm |
| Antenna Type | Omni-Directional |
|---|---|
| Jamming Range | Up To 20 Meters (Radius) |
| Battery Working Hour | 1.5hrs |
| Power Supply | AC-100-240V, DC-12V |
| Support Car Charger | DC-12V |
| Jamming Range | Radius 1~10 Meters |
|---|---|
| Single Output Power | +30dBm/1W |
| Power Output | DC8V 3000mAh |
| Temperature | -40 To +55℃ |
| Power Input | AC110V-240V |
| Jamming Range | Up To 25m |
|---|---|
| Total Output Power | 15W |
| Power Supply | AC Adaptor(AC110-240V, DC5V 12A) |
| Operate Time | 24 Hours Continuous |
| Antenna | 8 Pcs |
| Jamming Type | CDMA/GSM, DCS/PCS, 3G, 4G, WiFi2.4G, GPSL1, Lojack |
|---|---|
| Working Distance | 2-40 M |
| Output Power | 18W |
| Power Supply | With AC Adapter (AC100-240V-DC12V) |
| Dimension | 370 X 140 X 51mm |