| Antennas Details | High-tech Rubber (8 Units) |
|---|---|
| Battery Working Time | More Than 2 Hours |
| Charger Time | Around 10 Hours |
| Total Output Power | 4W |
| Jamming Range | Up To 20M |
| Total Output Power | 16W |
|---|---|
| Jamming Range | Up To 20m |
| Antenna | 8 Pcs |
| Operate Time | 24 Hours Continuous |
| Power Supply | AC Adapter (AC110-240V) |
| Jamming Range | Up To 25m |
|---|---|
| Total Output Power | 6W |
| Antenna | External Omni-directional Antennas |
| AC Adapter | AC100-240V-DC12 |
| Power Supply | 50 To 60Hz, 100 To 240V |
| Jamming Type | GPS L1 |
|---|---|
| Working Distance | 2 - 10 Meters |
| Frequency | 1570-1580MHz |
| Power Source | 12V |
| Working Current | 100mA |
| Shielding Radius | 0.5-1.5 Meter |
|---|---|
| Battery Inside | 2000 MAh / 12V |
| Shielding Angle | Horizontal 90°/ Vertical 90° |
| Power Supply | Battery Inside / AC Adaptor |
| Working Time | 8 Hours |
| Affected Frequency Ranges | 870-880MHz (CDMA) 935-960MHz (GSM) 1805-1880MHz (DCS) 1930-1990MHz (PHS) 2110-2170MHz (3G) |
|---|---|
| Energy Consumption | 33W |
| Output Power | 10 Watts |
| Power Source | Wall Plug |
| Affected Radius | Up To 50 Meters |
| Power Supply | AC Adapter (AC220V-DC12V) |
|---|---|
| Shielding Radius | 2-40M |
| Antenna | 6 PCS Antennas |
| Color | Black |
| Packaging Details | Carton with Netural Packing |
| Total Working Bands | 16 Channels |
|---|---|
| Adjustable | Yes |
| Can Use In Car | DC12V |
| Total Output Power | 30-38W |
| Transport Package | Netural Package |
| Jamming Type | CDMA/GSM, DCS/PCS, 3G, 4G, WiFi2.4G |
|---|---|
| Working Distance | 1-25 M |
| Output Power | 4.2W |
| Power Supply | AC100-240V And DC12V Car Charger |
| Dimension | 177.5 X76.5x36.5mm |
| Antennas | 5pcs |
|---|---|
| Suit For | JM170156 |
| Packaging Details | Carton with Netural Packing |
| Delivery Time | 1-2 working days |
| Payment Terms | T/T, Western Union, , Paypal,L/C |