| Jamming Type | CDMA/GSM, DCS/PCS, 3G, 4G, WiFi 2.4G 5.8G, GPS L1, Lojack |
|---|---|
| Working Distance | 2-20 M |
| Output Power | 7W |
| Power Supply | Adapter 50 To 60Hz AC (110-240V AC/12V DC) Car Charger:DC12V IN |
| Dimension | 160*83*46mm (not Include Antenna) |
| Total Output Power | 300W |
|---|---|
| Total System Weight | Approx 60 Kg |
| Humidity | Up To 80% |
| Operation Temperature | -20 ...+50 Centigrade Degree |
| Antenna Type | 6pcs External( 2-3dBi ) Omnidirectional ( Standard ) |
| RF Frequency | CDMA (850-894MHz) GSM (925-960MHz) DCS (1805-1880MHz) PHS (1920-1990MHz) 3G (2100-2170MHz) |
|---|---|
| Power Supply | AC 110-240V / DC 5V |
| Shielding Radius | Up To 40 Meters |
| Total Power | 12watt |
| Weight | 3 KG |
| Power Supply | AC110V~220V/ DC24V |
|---|---|
| Shielding Range | Up To150 Meters |
| Total Power | 80Watt |
| Power Consumption | About 350W |
| Weight | About 5.3Kg(without Omni Antennas) |
| Total Output Power | 70W |
|---|---|
| Jam All Of Cell Phone Signals | 3G/CDMA/GSM/DCS/PCS |
| Jamming Range | Up To 100 Meters |
| Power Supply | AC Adapter (AC220V-DC27V) |
| Application Area | Prison, Guard, Invigilate Meeting Room, Library, Theater, Class Room Etc |
| Frequency | CDMA, GSM, 3G,WIFI,GPS |
|---|---|
| Jamming Range | Up To 40m |
| Total Output Power | 15W |
| Antenna | 6pcs Antennas |
| AC Adapter | AC100-240V,DC12V |
| Total Output Power | 3W |
|---|---|
| Jamming Range | Up To 20m |
| Antenna | External Omni-directional Antennas All The TX Frequency Covered Down Link Only |
| Power Supply | 50 To 60Hz, 100 To 240V |
| AC Adapter | (AC100-240V-DC12V),4000mA/H Battery |
| Jamming Type | CDMA/GSM, DCS/PCS, 3G, 4G, GPSL1 |
|---|---|
| Working Distance | 1-20 M |
| Output Power | 4W |
| Power Supply | With AC Adapter (AC100-240V-DC12V),4000mA/H Battery |
| Dimension | 132x80x41mm And Not Include Antennas |
| Jamming Type | WiFi 2.4G |
|---|---|
| Working Distance | 1-10 M |
| Output Power | 0.5 W |
| Power Supply | Rechargeable Li-battery |
| Dimension | 90x50x15mm |
| Jamming Type | CDMA/GSM, DCS/PCS, 3G, 4G, GPS L1 |
|---|---|
| Working Distance | 1-20 M |
| Output Power | 3W |
| Power Supply | 50 To 60Hz, 100 To 240V AC |
| Dimension | 126x76x35mm And Not Include Antennas |