| Total Power | 12watt |
|---|---|
| Power Supply | AC 110-240V / DC 5V |
| Shielding Radius | Up To 40 Meters |
| Color | Black |
| Weight | 3 KG |
| Can Block | CDMA, GSM, DCS, PCS, 3G , WIFI |
|---|---|
| Jamming Range | Radius 1-20M |
| Antenna | 6pcs |
| Total Output Power | 12W |
| Power Source | AC Adapt(AC110V-240V DC5V) |
| CDMA/GSM | 850-970MHz |
|---|---|
| DCS/PHS | 1805-1930MHz |
| WiFi | 2400-2500MH |
| Jamming Range | 1-10M |
| Power Output | 7.4V 2200mA/h |
| Jamming Range | Up To 20 Meters |
|---|---|
| Safety Regulation | AC Adapter UL (E190582) CSA (LR112971 Level 3) |
| Dimension | 245 X 85 X 30mm |
| Power Output | DC 5V 8A |
| Power Input | AC110V-240V |
| Operate Time | 24hours Continuous |
|---|---|
| Jamming Range | Radius 30-50 M |
| Total Output Power | 40W |
| Dimension | 385(L)×340(W)×180H)mm( Not Included Antenna) |
| Antenna Dimension | 580(L)×285(W)×100(H) |
| Dimension | 305 X 140 X 51mm |
|---|---|
| Color | Black |
| Power Supply | 50 To 60Hz, 100 To 240V AC |
| Total Output Power | 15W |
| Jamming Range | Up To 40m |
| Jamming Type | CDMA/GSM, DCS/PCS, 3G, 4G, WiFi2.4G |
|---|---|
| Working Distance | 2-40 M |
| Output Power | 15W |
| Power Supply | AC:110/220 V DC12V, Electric Current: 8A |
| Dimension | 32*11.5*5.5cm |
| Jam Radius | 2-40meters |
|---|---|
| Bands | 18 Channels |
| Material | Aluminum Alloy |
| Jammer | Type Desktop |
| Power Supply | AC-110-240V, DC-12V |
| Jamming Type | CDMA, GSM, DCS/PCS, 3G |
|---|---|
| Working Distance | 5 ~ 25 Meters |
| Interface | 4 X SMA 3dB Antennas |
| Power Source | AC Power Adaptors |
| Dimensions (LxWxD) | 213 X 170 X 41mm |
| Materials | Leather Finish PU |
|---|---|
| Color | Black |
| Packaging Details | Carton with Netural Packin |
| Delivery Time | 1-3 Working Days |
| Payment Terms | T/T, Western Union, , Paypal,L/C |