| Shielding Radius | Shielding Radius:up To 120 Meters (Depends On The Signal Strength At The Application Place.) |
|---|---|
| Out Put Power | 80 Watt |
| Isolation Signal Frequency | -CDMA:850-894 MHz -GSM:925-960 MHz -DCS/PCS:1805-1990MHz -3G: 2110-2170 MHz |
| Power Supply | 110-230AC/DC27V |
| Cooling System | With Integrated Incoming Air Filter |
| Antennas For | Jammer JM110834 |
|---|---|
| Color | Black |
| Packaging Details | Carton with Netural Packing |
| Delivery Time | 1-3 Working Days |
| Payment Terms | T/T, Western Union, , Paypal,L/C |
| Isolating Signal Bandwidth | CDMA: 850-960MHz GSM: 1805-1880MHz GSM: 1920-1990MHz 3G: 2110-2170MHz |
|---|---|
| Output Power | 45Watt (Four Bands) |
| Shielding Range | Up To 100 Meters (Depends On The Signal Strength At The Application Place.) |
| Power Supply | ~230VAC / ~110VAC +24VDC |
| Housing | Metal Enclosure |
| Description | Cellphone Signal Blocker |
|---|---|
| Total Output Power | 15W |
| Jamming Range | Up To 40m |
| Power Supply | 50 To 60Hz, 100 To 240V AC |
| Weight | 3.0kg |
| Jamming Range | 1-20 Meters Depends On Different Local Signal Strength |
|---|---|
| Charge Power | AC-100-240V, DC-12V |
| Built-in Internal Battery | Yes |
| Built-in Battery | 4700mA/h |
| Transport Package | Cartons |
| Jamming Type | GPS L1 |
|---|---|
| Working Distance | 1-10 Meters (depending On The Signal Strength) |
| Working Band | 1555-1595MHz |
| Total Output Power | 0.5W |
| Power Supply | Built-in Li-battery, AC Adapter |
| Total Working Bands | 12 Channels |
|---|---|
| Trademark | OEM/ODM Jammer |
| Adjustable | Yes |
| Jammer Type | Desktop |
| Antennas | 12PCS Omni Antenn |
| Isolating Signal Bandwidth | CDMA800 850-894MHz -GSM900 925-960MHz -DCS1800 1805-1880MHz -PCS1900 1930-1990MHz -3G:2110-2170MHz |
|---|---|
| Total Power | 250W |
| Shielding Radius | 200-500M (Based On Back Ground Signal Strength<=-75dBm) |
| Frequency Bands | Up To Five Bands |
| Power Consumption | 1000W |
| Working Band | 1555-1595MHz |
|---|---|
| Range | 1-10 Meters (depending On The Signal Strength) |
| Total Output Power | 0.5W |
| Typical Battery Life | Around 4 Hours |
| Dimension | (L*W*H)95×45×18mm |
| Total Output Power | 30-35W |
|---|---|
| Jamming Range | Up To 50m |
| Power Supply | 50 To 60Hz, 100 To 240V AC |
| AC Adapter | (AC100-240V-DC12V) |
| Dimension | 395x 238 X 60mm |