| Output Power | 4W |
|---|---|
| Jammer Range | 1- 20m (depending On The Signal Strength) |
| Power Supply | 0 To 60Hz, 100 To 240 |
| Output Bands | CDMA: 790-860MHz GSM:851-960MHz DCS&PCS: 1805-1990MHz 3G: 2110-2170MHz WiFi:2400-2500MHz Lojack:160MHz-175MHz 4G Wimax:2500-2690MHz GPS L1:1500-1600MHz |
| Dimension | 132x80x41mm(not Include Antennas) |
| Jamming Range | Up To 15M (depend On Cell Phone Signal Length) |
|---|---|
| Total Output Power | 3W |
| Antennas Details | High-tech Rubber (6 Units) |
| Battery Working Time | 2 Hours Maximum |
| Charger Time | Around 6 Hours |
| Jamming Type | CDMA/GSM, DCS/PCS, 3G, 4G, WiFi2.4G |
|---|---|
| Working Distance | 1-20 M |
| Output Power | 5.5W |
| Power Supply | With AC Adapter (AC100-240V-DC12V),7.4V 4000mA/H Battery |
| Dimension | 156x 88 X 46mm (Jammer Body Without Antenna) |
| Power Supply | AC Adapter(AC110-240V/DC5V 12A) |
|---|---|
| Operate Time | 24 Hours Continuous |
| Total Output Power | 16W |
| Jamming Range | Up To 25m, The Jamming Radius Still Depends On The Strength Of The Signal In Given Area |
| Antenna | 8 Pcs ( Please Fix The Antenna Follow The Mark In The Unit) |
| Sweep Rate | Fixed |
|---|---|
| Range Jamming | 500M To 2000M (Depened On Signal Length) |
| Remote Control | ON/OFF |
| Dimensions | 40 X 40 X 50 Cm |
| Operating Temp | -10°C - +65°C |
| Working Time | 90minutes |
|---|---|
| Total Output Power | 4 Watt |
| Shielding Radius | 1-20M |
| Signal Jammer For | WiFi GPS 3G 4G Phone Signal |
| Color | Black |
| Effective Range | 5 ~ 25 Meters |
|---|---|
| Ower Source | AC Power Adaptors |
| Interface | 4 X SMA 3dB Antennas |
| Dimensions (LxWxD) | 213 X 170 X 41mm |
| Weight | Jammer 1900gram |
| Shielding Radius | Up To 40 Meters, Signal Strength <= -68dbm |
|---|---|
| Power Supply | AC:110/220 V DC12V |
| Electric Current | 8A |
| Total Power | 15watt |
| Power Consumption | 75watt |
| Antennas Details | High-tech Rubber (6 Units) |
|---|---|
| Power Supply | AC 110~250V To DC 12V, Car 12V To DC 12V |
| Jamming Range | Up To 15M (depend On Cell Phone Signal Length) |
| Battery Working Time | 2 Hours Maximum |
| Charger Time | Around 6 Hours |
| Total Output Power | 320 Watt. |
|---|---|
| Shielding Range | 300 To 500m ( Signal Strength <=75dbm.) |
| Antenna Type | 6pcs External High Gain ( 7-8dBi ) Omnidirectional ( Standard ) |
| Working Frequency | 6 Bands |
| Total System Weight | Approx 60 Kg |