| Jamming Range | Up To 500m |
|---|---|
| Total Output Power | 240W |
| Power Supply | 50 To 60Hz, 100 To 240V |
| AC Adapter | AC100-240V,DC27V |
| Dimension | 588 X 600 X 600mm |
| Frequency Range | -CDMA800,850-894MHz -GSM900,925-960MHz -GSM1800 & PCS1900,1805-1990MHz -3G,WCDMA,2110-2170MHz -WIFI,2400-2485MHz -GPS,1520-1580MHz |
|---|---|
| Maximum Power | 500(W) |
| Lighting Protection | Direct Ground |
| Wind Velocity | 200(km/h) |
| Hold Pole Diameter | Φ50-Φ114(mm) |
| Blocking Range | 1-10 Meters |
|---|---|
| Jamming Frequencies | 2320 – 2345 MHz, 2345 – 2400 MHz, 167 – 175 MHz |
| Power Input | AC110V-240V |
| Power Output | DC8V 3000mAh |
| Size | 110 Mm X 62mm X 30 Mm |
| Materials | Fabric |
|---|---|
| Color | Camouflage |
| Packaging Details | Carton with Netural Packing |
| Delivery Time | 5000pcs per month |
| Payment Terms | T/T, Western Union, , Paypal,L/C |
| Jamming Type | CDMA, GSM, DCS, PCS, 3G |
|---|---|
| Working Distance | 1 - 20m |
| Total Output Power | 4W |
| Power Supply | AC Adapter (AC110V-240V,DC5V) |
| Operate Time | 12 Hours Continuous |
| For Jammer Models | ,JM110804 JM110805,JM110806,JM110810, JM110811, JM110812 ,JM110813 |
|---|---|
| Input | DC12V |
| Packaging Details | Carton with Netural Packing |
| Delivery Time | 1-3 Working Days |
| Payment Terms | T/T, Western Union, , Paypal,L/C |
| Suit For Jammer Models | JM110810, JM110811, JM110812 ,JM110813 ,JM110804 JM110805 & JM110806 |
|---|---|
| Input | 100-240v 50-60Hz |
| Packaging Details | Carton with Netural Packing |
| Delivery Time | 1-3 Working Days |
| Payment Terms | T/T, Western Union, , Paypal,L/C |
| Jamming Range | Up To 50m |
|---|---|
| Bands | 14 Channels |
| Relative Humidity | ≤80% |
| Total Output Power | 30-35W |
| Antenna Parameters | Omni Antennas |
| Isolating Signal Bandwidth | 1.0G: 895-1000mhz -1.2G: 1195-1300mhz -2.4G: 2395-2500mhz |
|---|---|
| Coverage Area | Up To 15 Meters |
| Main Functions | Wi-Fi, Bluetooth, Wireless Video Signal Jammer |
| Additional Functions | Spy Camera And Audio Bug Blocker |
| Power Source | Wall Plug, Car Adapter, Or Built-in Battery |
| Main Functions | Wi-Fi, Bluetooth, Wireless Video Signal Jammer |
|---|---|
| Color | Black |
| Power Supply | AC Adapter (AC100-240V DC12V) |
| Coverage Area | Up To 15 Meters |
| Internal Battery | 2000mAh Rechargeable Li-ion |