| Cooling System | Build-in Cooling Fan |
|---|---|
| Material | Aluminum Alloy |
| Power Supply | AC110-240V To DC12V |
| Working Time | Continue Working 2Hours |
| Dimension | 132x80x41mm And Not Include Antennas |
| Jamming Type | GPS L1 |
|---|---|
| Working Distance | 1-10 M |
| Output Power | 0.5 W |
| Power Supply | Rechargeable Li-battery |
| Dimension | 90x50x15mm |
| Jamming Type | CDMA/GSM, DCS/PCS, 3G, VHF, UHF |
|---|---|
| Working Distance | 2-40 M |
| Output Power | 15W |
| Power Supply | With AC Adapter (AC100-240V-DC12V) |
| Dimension | 305 X 140 X 51mm |
| Jamming Type | CDMA/GSM, DCS/PCS, 3G |
|---|---|
| Working Distance | 0.5 - 10 Meters |
| Antenna | Internal 3dBi |
| Operating Time | 2 -3 Hours Battery Or Continuous On Mains Supply |
| Housing | ABS |
| Jamming Type | 1.0G, 1.2G, 1.3G, WiFi2.4G/Bluetooth, GPS L1 |
|---|---|
| Working Distance | 1-20 M |
| Output Power | 3W |
| Power Supply | 50 To 60Hz, 100 To 240V AC |
| Dimension | 120x74x29mm And Not Include Antennas |
| Output Power | 400 Watts |
|---|---|
| Range Jamming | 50-200m At Standard Environment |
| Antenna | External Broadband Omni-Directional Antenna |
| Frequency Band | 20 To 1000 MHz |
| Internal Modulation | Direct Digital Synthesis |
| Jamming Range | Radius 15-20M For GPS, 5-10M For Mobile Phone |
|---|---|
| Battery | Ni- Ion Battery DC8.4V/2600mA/h |
| Continue Using Time | 90 Minutes |
| Total Output Power | 900mW |
| Size | L110 X W62 X H30 Mm |
| CDMA | 870MHz-880MHz |
|---|---|
| GSM | 930MHz-960MHz |
| DCS | 1805MHz-1880MHz |
| GPS | 1500MHz-1600MHz |
| Ypical Coverage | 1- 3 Meters |
| Total Output Power | 3W |
|---|---|
| Jamming Range | Up To 20m |
| Power Supply | 50 To 60Hz, 100 To 240V AC |
| AC Adapter | (AC100-240V-DC12V),4000mA/H Battery |
| Inner Box Dimension | 220x202x65mm |
| Color | Black |
|---|---|
| Continue Using Time | Around 90 Minutes |
| Jamming Range | Radius 5-10M For Mobile Phone |
| Total Output Power | 900mW |
| Size | L110 X W62 X H30 Mm |