| Antennas | Built-in Omni-directional Antenna |
|---|---|
| Jamming Range | 1-15m |
| Power Supply | AC5V 12/15/20A |
| Jammer Type | Desktop |
| Jammer Frequency Range | CDMA,GSM,Dcs,PCS,3G,4G,WiFi,UHF,VHF |
| Jamming Frequency | 20 MHz- 2500 MHz |
|---|---|
| Signal Strength | <= -75dbm) |
| Power Supply | AC110-240V |
| Jamming Range | 200-300m |
| Packaging Details | Carton with Netural Packing |
| Can Block | 3G, CDMA, GSM, DCS PCS ,4g LTE |
|---|---|
| Power Supply | AC Adapter |
| Shielding Radius | 20-100M |
| Weight | 19kg |
| Size | 34*13*27cm |
| Shielding Radius | Up To 15 Meters |
|---|---|
| Total Output Power | 2.0W |
| Color | Silvery |
| Frequency | WIFI: 2400 ~ 2500Mhz; GSM900: 925 ~ 960Mhz GSM1800: 1805 ~ 1880Mhz GPSL1: 1500-1600Mhz |
| Packaging Details | Carton with Netural Packing |
| Jamming Type | 1.2G, WiFi 2.4G |
|---|---|
| Working Distance | 1-20 M |
| Output Power | 2W |
| Power Supply | AC Adapt(AC110V-240V DC5V) |
| Dimension | 210(L)×170(W)×45(H)mm |
| Jamming Type | CDMA/GSM, DCS/PCS, 3G, 4G, 2.4G WiFi |
|---|---|
| Working Distance | 1-40 M |
| Output Power | 16W |
| Power Supply | AC Adapter(AC160-240V) |
| Dimension | 400(L)×300(W)×130(H)mm |
| Jamming Type | WiFi 2.4G |
|---|---|
| Working Distance | 1-10 M |
| Output Power | 1 W |
| Power Supply | Wall Plug (AV110-240V, DC5V) |
| Dimension | L: 95 X W: 45 X D: 18(mm) |
| Jamming Type | CDMA/GSM, DCS/PCS, 3G, GPS L1, WiFi 2.4G, VHF, UHF |
|---|---|
| Working Distance | 1-25 M(-75dBm) |
| Output Power | 12W |
| Power Supply | AC Adapter (AC110-240V DC9V) |
| Dimension | 240mm(L)×210mm(W)×51mm(H) |
| Jamming Type | CDMA/GSM, DCS/PCS, 3G, GPS L1, WiFi 2.4G, VHF, UHF |
|---|---|
| Working Distance | 1-25 M(-75dBm) |
| Output Power | 12W |
| Power Supply | AC Adapter (AC110-240V, DC5V) |
| Dimension | 240mm(L)×210mm(W)×51mm(H) |
| Jamming Range | 5 To 20 Meters |
|---|---|
| Total Output Power | 10W |
| Jammed Signal Types | CDMA, GSM, PCS, DCS, 3G, 4G WIMAX, 4G LTE, 315, 433, 868, GPS, WIFI, LOJACK... |
| Power Supply | 50-60Hz, 100-240V AC,DC12V. |
| Built-in Cooling Fans | 3 |