| Jam Radius | 20-40meters |
|---|---|
| Net Weight | 4kgs |
| Color | Black |
| Working Time | Not-Stop Working |
| Temperature | -10 To +55c |
| Jamming Range | Up To 40m |
|---|---|
| Antenna | 6pcs Omnidirectional Antennas |
| Output Power | 15W |
| Power Supply | AC110-220V±10% / DC5V 45-55Hz |
| Working Hours | Long Time Work Continuously Without Stop |
| Can Block | Cell Phone,3G,WiFi,GPS,VHF/UHF |
|---|---|
| Available System | World Wide Cell Phone Network |
| Semidiameter Of Interception | 1-25 M(-75dBm) |
| Antenna | 8 Pcs |
| Power Supply | AC Adapter (AC110-240V, DC5V) |
| Affected Frequency | All CDMA/GSM, DCS/PCS, 3G, 4G LTE, 4G WIMAX, And GPSL1 |
|---|---|
| Jamming Range | Up To 20m |
| Antenna | External Omni-directional Antennas All The TX Frequency Covered Down Link Only |
| Total Output Power | 3W |
| Power Supply | 50 To 60Hz, 100 To 240V AC |
| Available System | Include Analog (AMPS, TACS, NMT) And Digital (GPRS,GSM, 3G, DCS, CDMA, PDC, TDMA, PHS, PCS, IDEN, W-CDMA,UMTS, Wifi / Blue Tooth/wireless Video ,4G) |
|---|---|
| Jamming Range | Adjustable Radius: 1-40 M |
| Power Output | 40W |
| Single Output Power | 5W+/-200mA |
| Dimension | 400(L)×300(W)×160(H)mm |
| Jamming Type | CDMA/GSM, DCS/PCS, 3G, 4G, 5G(European 3.6G Spectrum) |
|---|---|
| Working Distance | 2-40 M |
| Output Power | 18W |
| Power Supply | AC100-240V-DC12V |
| Dimension | 370 X 140 X 51mm |
| Affected Frequency | CDMA,GSM,3G,GPS,WiFi,DCS / PCS |
|---|---|
| Shielding Radius | 2-40M |
| Power Supply | AC Adapter (AC220V-DC12V) |
| Antenna | 6pcs |
| Color | Black |
| Affected Frequency | CDMA,GSM ,DCS ,PCS ,3G ,WIFI2.4G |
|---|---|
| Total Power | 12.5W |
| Power Supply | AC Adapter (AC220V-DC12V) |
| Shielding Radius | (2-40)M |
| Net Weight | 2.5KG/PCS |
| Jam Radius | Up To 40meters |
|---|---|
| Color | Black |
| Power Supply | 50 To 60Hz, 100 To 240V AC |
| Temperature | -10 To +55c |
| Origin | China |
| Jamming Type | CDMA/GSM, DCS/PCS, 3G, 4G, VHF, UHF, WiFi 2.4G Working Distance: 1-20 M |
|---|---|
| Working Distance | 1-20 M |
| Output Power | 10W |
| Power Supply | AC110V-240V / Power Out: DC 12V-36V |
| Dimension | 170×100×50 Mm Not Include Antenna |