| Affected Frequency Ranges | WiFi:2400-2500MHztyu67 |
|---|---|
| Shielding Radius | Up To 200 M |
| Power Supply | AC Adapter |
| Total Output Power | 100W |
| Weight | 19kg |
| Radius Range | 2-15m |
|---|---|
| GPSL1 | 1500-1600MHz |
| GPSL2 | 1220-1230MHz |
| GPSL3 | 1200-1210MHz |
| GPSL4 | 1250-1280MHz |
| Frequency Range | 850-2170 |
|---|---|
| Antenna | Internal 3dBi |
| Dimensions | 97 X 47 X 18 Mm (L X W X D) |
| Housing | ABS |
| Jamming Area | 0.5- 10 Meters |
| CDMA | 870MHz-880MHz |
|---|---|
| GSM | 930MHz-960MHz |
| DCS | 1805MHz-1880MHz |
| 3G | 2110~ 2170Mhz |
| Jam Radius | 1-3 Meters |