| Power Supply | Adapter 50 To 60Hz AC (110-240V AC/12V DC) |
|---|---|
| Car Charger | DC12V IN |
| Total Power | 7W |
| Shielding Radius | 2-20 Meters |
| Built-in Battery | 7.4V/8000mAh |
| Jamming Type | CDMA/GSM, DCS/PCS, 3G, 4G, VHF, UHF, WiFi 2.4G |
|---|---|
| Working Distance | 1-15 M |
| Output Power | 10-15W |
| Power Supply | Built-in Power Supply InputAC5V 12/15/20A |
| Dimension | 397(L)*230(W)*86(H) |
| Detecting Frequency Range | 0.1GMHz – 5.8 GM Hz |
|---|---|
| Power Supply | 4V 600mA |
| Power Consume | 100mW |
| Detecting Range | Radius 0.5-10M(Depened On Signal Length) |
| Color | Blue |
| Jamming Type | CDMA/GSM, DCS/PCS, 3G, 4G, WiFi 2.4G 5.8G |
|---|---|
| Working Distance | 1-20 M |
| Output Power | 4 Watt |
| Power Supply | AC Charge (AC110-220V To DC12V) & Car Charge (DC12V) |
| Dimension | L163*W85*H43mm |
| Automatic Power Switching Power Supply | 50 / 60 Hz / AC 100 ~ 240V |
|---|---|
| Total Output Power | 8W |
| Power Supply | AC Adapter |
| Shielding Radius | 10-30 Meters |
| Dimension | 232*23*98mm |
| Jamming Type | CDMA/GSM, DCS/PCS, 3G, 4G, WiFi2.4G, UHF, VHF |
|---|---|
| Working Distance | 2-40 M |
| Output Power | 18W |
| Power Supply | 50 To 60Hz, 100 To 240V AC |
| Dimension | 370 X 140 X 51mm |
| Jamming Range | Up To 20m |
|---|---|
| Antenna | 8 Pcs |
| Operate Time | Operate Time: 24 Hours Continuous |
| Power Supply | AC Adapter (AC110-240V) |
| Total Output Power | 16W |
| Power Supply | AC 110~250V To DC 12V, Car 12V To DC 12V |
|---|---|
| Battery | Li- Ion Battery DC7.4V/3600mA/h |
| Total Output Power | 3W |
| Battery Working Time | 2 Hours Maximum |
| Charger Time | Around 6 Hours |
| Jamming Type | GPS L1L2L3L4L5, Lojack, WiFi |
|---|---|
| Working Distance | 1-20 M |
| Output Power | 4.2W |
| Power Supply | AC100-240V And DC12V Car Charger |
| Dimension | 177.5 X76.5x36.5mm |
| Shielding Radius | Up To 40 Meters |
|---|---|
| Otal Output Power | 20W |
| Power Supply | 50 To 60Hz, 100 To 240V AC |
| Dimension | 427*116*60mm(not Include Antennas) |
| Weight | 4.5kg |