| Jamming Range | 1-20 Meters (Radius) |
|---|---|
| Antenna Type | Omni-Directional |
| Jammer Type | Handheld |
| Antennas | 8PCS Omni Antenna |
| Power Supply | AC-100-240V, DC-12V,4000mA/H Battery |
| Jamming Range | Up To 100 Meters |
|---|---|
| Total Output Power | 70W |
| Power Supply | 50 To 60Hz, 100 To 240V AC |
| AC Adapter | AC100-240V-DC24-27V |
| Dimension | 335x 238 X 60mm |
| Jamming Range | Up To 100m |
|---|---|
| Bands | 6 Channels |
| Antenna Parameters | Omni Antennas |
| Total Output Power | 70W |
| Dimension | 335x 238 X 60mm |
| Jamming Type | CDMA, GSM, DCS, PCS, 3G, 4G, GPS L1 |
|---|---|
| Working Distance | 1 - 20m |
| Total Output Power | 3W |
| Power Supply | 50 To 60Hz, 100 To 240V AC |
| Antenna | External Omni-directional Antenna 6 Pieces |
| GPS Tracking Channels | GPS L1, GPS L2, GPS L5 |
|---|---|
| Operating Zone | Up To 15 M |
| Operating Current | About 1100mA |
| Power | 75dbm |
| Adapters Description | AC Adapter 110V-250V – DC 12V 2000mA) |
| Available System | World Wide Cell Phone Network |
|---|---|
| Power Supply AC Adapter (AC110V-240V DC9V) Operate Time | 2-3 Hours |
| Total Output | 1.2W |
| Emidiameter Of Interception | Up To 5m(-75dBm) |
| Dimension | 160 (L)×57(W)×22(H)mm |
| Elding Radius | 2-40M |
|---|---|
| Antenna | 6 Pcs Antennas |
| Power Supply | AC Adapter (AC220V-DC12V) |
| Output Power | 15 Watts |
| Color | Black |
| Shielding Radius | 2-40M |
|---|---|
| Power Supply | AC Adapter (AC220V-DC12V) |
| Color | Black |
| Weight | 2.5KG/PCS |
| Packaging Details | Carton with Netural Packing |
| Total Output Power | 200W |
|---|---|
| Jamming Range | Up To 150m |
| Affected Frequency Ranges | 3G WiFi GSM CDMA 4G PCS Dcs |
| Special Technology To Prevent | Interference Between Each Frequency Band |
| Application Area | Military Units, Prison, Police, Bomb Disposal |
| Total Output Power | 16W |
|---|---|
| Working Time | Not-Stop Working |
| Jam Radius | 2-50meters |
| Power Supply | AC100-240V To DC12V |
| Color | Silver |