| Jamming Range | Radius 1~20 Meters |
|---|---|
| Dimension | 230(L)×110(W)×36(H)mm (Not Include Antenna) |
| Weight | 1200g |
| Power Output | DC5V 8A |
| Power Input | AC110V-220V |
| Material | Aluminum Alloy |
|---|---|
| Power Supply | AC100-240V To DC12V |
| Cooling System | Build-in Cooling Fans |
| Working Time | Support 24 Hours Non-Stop Working |
| Transport Package | Neutral Packing |
| Total Output Power | 35W |
|---|---|
| Semidiameter Of Interception | 2m-50m |
| Power Source | AC Adapter |
| Color | Silver |
| Dimension(LXWXH) | 455 X 254 X 68mm |
| Application | Conference Center |
|---|---|
| Working Band | 2400-2500MHz |
| Total Power | 1 Watt |
| Typical Coverage | 1-10 Meters |
| Built In Rechargeable Lithium Battery | DC3.7V 700mAh |
| Cooling System | High Efficiency Aluminum Alloy Radiator, Build-in 1 Cooling Fan |
|---|---|
| Jam Radius | 2-20meters |
| Total Output Power | 3W |
| Working Time | Continue Working 1.5 Hours |
| Color | Black |
| Shielding Radius | 20-60 Meters |
|---|---|
| Jam Signal Type | Full Bands Mobile Phone 4G/3G/2G+WiFi(2.4G,5.8G)+Lojack/UHF/VHF |
| Output Power | Total 65-71W |
| Cooling System | Build-in 5 Cooling Fan |
| Dimensions | 355x 238x 60mm(not Include Antenna) |
| Jammer Type | Desktop |
|---|---|
| Cooling System | Build-in 5 Cooling Fans |
| Material | Aluminum Alloy |
| Jam Radius | 2-40meters |
| Bands | 18 Channels |
| Jamming Type | CDMA, GSM, DCS/PCS, 3G, 4G, WiFi 2.4G |
|---|---|
| Working Distance | 1-50 M |
| Total Output Power | 16W |
| Power Supply | AC Adapter (AC220V-DC19V) |
| Size | 210*50*170mm |
| Jamming Type | RC 315, 433, 868 MHz |
|---|---|
| Working Distance | 1-30 Meters |
| Power Supply | AC100-240V Plug And DC12V Car Charger |
| Total Output Power | 10W |
| Dimensions | 177.5 X76.5x36.5mm |
| Jamming Type | CDMA, GSM, DCS, PCS, 3G, GPSL1, WiFi2.4G |
|---|---|
| Total Output Power | 10W |
| Power Input | AC110V/220V |
| Power Output | DC5V 30A |
| Temperature | -40 To +55℃ |