| Jamming Type | CDMA/GSM, DCS/PCS, 3G, 4G |
|---|---|
| Working Distance | 1-10 M |
| Output Power | 1.5W |
| Power Supply | AC Charger Adapter 5V 2A, Car DC Charger 5V 2A. |
| Dimension | 110 X 62 X 18 Mm (L X W X D) |
| Jamming Range | Radius 1-10M |
|---|---|
| Dimension | 110(L) ×62(W) × 30(H)mm |
| Power Output | DC7.4V 3000mAh |
| Power Source | Wall Plug, Car Adapter, Or Built-in Battery (7.4V 3000mAh) |
| Total Output Power | 6W |
| Total Working Bands | 8 Channels |
|---|---|
| Adjustable | Yes |
| Can Use In Car | Yes, DC12V |
| Jammer Type | Desktop |
| Dimension | 370 X 140 X 51mm |
| Jamming Range | Up To 25m |
|---|---|
| Antenna | 8 Pcs ( Please Fix The Antenna Follow The Mark In The Unit) |
| Operate Time | 24 Hours Continuous |
| Total Output Power | 16W |
| Weight | 3200g |
| Antenna | External Omni-directional Antennas All The TX Frequency Covered Down Link Only |
|---|---|
| Total Output Power | 15W |
| Affected Frequency | CDMA,GSM,DCS,PCS,3G,4G LTE,4G Wimax |
| Jamming Range | Up To 40m |
| AC Adapter | AC100-240V-DC12V |
| Total Output Power | 300-500W |
|---|---|
| Jamming Range | Up To 400m |
| Antennas | External Omni-directional Or Directional Antennas All The TX Frequency Covered Down Link Only |
| Power Supply | 50 To 60Hz, 100 To 240V |
| AC Adapter | AC100-240V-DC24- |
| Antenna Type | Omni-Directional |
|---|---|
| Total Output Power | 10W |
| Total Working Bands | 3 Channels |
| Can Use In Car | DC12V |
| Adjustable | Yes |
| Operating Temp | -20°c- +50°c |
|---|---|
| Humidity | 5% - 95% |
| Total Output Power | Up To 4.2W |
| Jamming Range | Up To 30m |
| Weight | Approx. 1.2Kg |
| Frequency Average | 900M(895MHZ-1005MHZ) 1200M(1195MHZ-1305MHZ) 2400M(2395-2505MHZ) |
|---|---|
| Output | Video1, Video2, Video3 |
| Jamming Range | Up To 20 Meters |
| Continue Using Time | 90 Minute |
| Output Power | 25dBm, 25dBm, 23dBm |
| Jamming Type | CDMA/GSM, DCS/PCS, 3G, 4G, WiFi2.4G, GPSL1 |
|---|---|
| Working Distance | 2-40 M |
| Output Power | 20W |
| Power Supply | 50 To 60Hz, 100 To 240V AC |
| Dimension | 427*116*60mm(not Include Antennas) |