| Total Output Power | 20W |
|---|---|
| Jamming Range | Up To 60m |
| Antennas | External Omni-directional Antennas All The TX Frequency Covered Down Link Only |
| Power Supply | 50 To 60Hz, 100 To 240V |
| Dimension | 210 X 50 X170mm |
| Antenna Type | High Gain Omnidirectional Antennas |
|---|---|
| Total RF Power | 868 Watt |
| Power Supply Source | Additional AC Generator ( 5000W) |
| Total Power Consumption ( +28VDC ) | Max 7000VA |
| Operating Temperature Range | -20Ċ...+50Ċ |
| Shielding Radius | 2-20M |
|---|---|
| Power Supply | Adapter 50 To 60Hz AC (110-240V AC/12V DC) |
| Car Charger | DC12V IN |
| Packing Size | 25*24*8cm |
| Net Weight | 1.5kg |
| Block Frequency | GSM CDMA DCS PCS 3G 4G Wimax |
|---|---|
| Power Of Each Frequency Band | Can Be Adjustable Independently |
| Feature | Frequency Bands And Output Power Selectable. |
| Shielding Radius | (20-100)M |
| Total Output Power | 70W |
| Affected Frequency Ranges | CDMA,GSM,DCS/PCS,3G,4G(Wimax) |
|---|---|
| Shielding Radius | 20-100M |
| Total Output Power | 70W |
| Power Supply | AC Adapter(AC110/220V-DC27V) |
| Weight | 19kg |
| Output | Video1, Video2, Video3 |
|---|---|
| Frequency Average | 900M(895MHZ-1005MHZ) 1200M(1195MHZ-1305MHZ) 2400M(2395-2505MHZ) |
| Continue Using Time | 90 Minute |
| Jamming Range | Up To 20 Meters |
| Total Output Power | 900mW |
| Affected Frequency | 4G(LTE),3G,DCS/PCS,GSM,CDMA |
|---|---|
| Power Supply | AC Adapter(AC110/220V-DC27V) |
| Shielding Radius | 20-100M |
| Total Output Power | 70W |
| Size | 34*13*27cm |
| Antenna Type | Omni-Directional |
|---|---|
| Jamming Range | 1-20 Meters (Radius) |
| Battery Working Hour | 2hrs |
| Support Working Frequencies | 3G/4G/GPS/wifi/Lojack |
| Support Car Charger | DC-12V |
| Jamming Type | CDMA/GSM, DCS/PCS, 3G, 4G |
|---|---|
| Working Distance | 2-40 M(@-75dBm) |
| Output Power | 15W |
| Power Supply | AC Adapter (AC220V-DC12V) |
| Dimension | 305 X 140 X 51mm |
| Cooling System | Build-in Cooling Fan |
|---|---|
| Material | Aluminum Alloy |
| Working Time | Continue Working 2.5 Hours |
| Power Supply | AC100-240V To DC12V |
| Inner Box Dimension | 220x202x65mm |