| Total Output Power | 2.0W |
|---|---|
| Color | Dark Blue |
| Shielding Radius | Up To 15 Meters |
| Device Dimension | 113(H)×60(L)×30(W)mm |
| Packaging Details | Carton with Netural Packing |
| Jamming Type | WiFi 2.4G 5.2G 5.8G |
|---|---|
| Working Distance | 2-30 M |
| Output Power | 4W |
| Power Supply | With AC Adapter (AC100-240V-DC12V) |
| Dimension | 251x 140x 47mm |
| Jam Radius | 20-60meters |
|---|---|
| Working Time | Not-stop Working |
| Cooling System | High Efficiency Aluminum Alloy Radiator, Build-in5 Cooling Fan |
| Power Supply | AC110-240V To DC24V |
| Product Size | 355x 238x 60mm(not Include Antenna) |
| Power Supply | Built-in Power Supply Input AC5V 12/15/20A |
|---|---|
| Antenna | Built-in Omni-directional Antenna |
| Jamming Range | 1-15m(About 200 Sqm) |
| Work Phone Type | WIFI/LTE And 2G/3Gall Phone |
| Size | 397(L)*230(W)*86(H) |
| Jamming Type | CDMA/GSM, DCS/PCS, GPS L1L2L3L4L5 |
|---|---|
| Working Distance | 2-40 M |
| Output Power | 7W |
| Power Supply | With AC Adapter (AC100-240V-DC12V) |
| Dimension | 305 X 140 X 51mm |
| Antenna | 8 Pcs |
|---|---|
| Available System | World Wide Cell Phone Network |
| Semidiameter Of Interception | 1-25 M(-75dBm) |
| Power Supply | AC Adapter (AC110-240V DC9V) |
| Operate Time | 24 Hours Continuous |
| Material | Aluminum/Alloy |
|---|---|
| Shielding Radius | Up To 15 Meters |
| Color | Dark Blue |
| Total Output Power | 2.0W |
| Device Dimension | 113(H)×60(L)×30(W)mm |
| Antennas | 8PCS 350mm Omni Antenna |
|---|---|
| Car Charger | DC-12V |
| Jammer Type | Desktop |
| Jamming Range | 10-40m |
| Power Supply | AC-110-240V, DC-12V |
| Shielding Radius | 0.5-1.5 Meter |
|---|---|
| Battery Inside | 6000 MAh / 12V (3 * 2000mAh) |
| Power Supply | Battery Inside / AC Adaptor |
| Interception | Mode Acoustic Interference |
| Shell Material | Metal |
| Jamming Type | CDMA, GSM, DCS, PCS, 3G, 4G, WiFi2.4G |
|---|---|
| Working Distance | Up To 15M (depend On Cell Phone Signal Length) |
| Total Output Power | 3W |
| Battery Working Time | 2 Hours Maximum |
| Charger Time | Around 6 Hours |