| Jamming Type | CDMA/GSM, DCS/PCS, 3G, 4G, WiFi2.4G |
|---|---|
| Working Distance | 1-20 M |
| Output Power | 5.5W |
| Power Supply | With AC Adapter (AC100-240V-DC12V),7.4V 4000mA/H Battery |
| Dimension | 126x76x35mm And Not Include Antennas |
| Total Power | 7W |
|---|---|
| Car Charger | DC12V IN |
| Power Supply | 50-60Hz AC (110-240V AC/12V DC) |
| Dimensions | 160*83*46mm (not Include Antenna) |
| Packing Size | 25*24*7cm |
| Total Output Power | 3W |
|---|---|
| Cover Interface Standards | -1.0G/1.1G:980-1100MHz -1.2G:1100-1200MHz -1.3G:1200 -1360MHz -2.4G:2400 - 2500MHz -GPSL1:1500-1600MHz |
| Jamming Range | Up To 20m |
| Power Supply | 50 To 60Hz, 100 To 240V AC |
| AC Adapter | (AC100-240V-DC12V),4000mA/H Battery |
| Jamming Type | CDMA/GSM, DCS/PCS, 3G, GPS L1L2L5, Lojack |
|---|---|
| Working Distance | 1-15 M |
| Output Power | 3W |
| Power Supply | AC 110~250V To DC 12V, Car 12V To DC 12V |
| Dimension | 127/250x75x34mm |
| Jamming Type | CDMA/GSM, DCS/PCS, 3G, 4G, 2.4G WiFi |
|---|---|
| Working Distance | Up To 150m |
| Output Power | 80W |
| Power Supply | AC110V~220V/ DC24V |
| Dimension | 41.5*17.5*7.5CM |
| Jamming Type | CDMA/GSM, DCS/PCS, 3G, 4G, WiFi2.4G |
|---|---|
| Working Distance | 1-20 M |
| Output Power | 5.5W |
| Power Supply | With AC Adapter (AC100-240V-DC12V),7.4V 4000mA/H Battery |
| Dimension | 126x76x35mm And Not Include Antennas |
| Affected Frequency | GSM,DCS/PCS,3G,WiFi2.4G,UHF |
|---|---|
| Color | Black |
| Total Output Power | 15 Watt |
| Power Supply | AC Adapter (AC220V-DC12V) |
| Shielding Radius | Up To 40 M |
| Isolating Signal Bandwidth | CDMA: 850-894 MHz GSM: 925-960 MHz DCS: 1805-1880 MHz CDMA1900: 1900-1980 MHz 3G: 2110-2170 MHz |
|---|---|
| Power Source | Wall Plug, Car Adapter, Or Built-in Battery |
| Internal Battery | 2000mAh Rechargeable Li-ion |
| Coverage Area | 5-15 Meters |
| Total Output Power | 3W |
| Jamming Range | Up To 10m |
|---|---|
| Total Output Power | 12W |
| Operate Time | 24 Hours Continuous |
| Power Supply | AC Adapter (AC110-240V DC5V 12A) |
| Antenna | 10 Pcs |
| Frequency | 1570-1580MHz (Please Kindly Note If It Is Applicable To Your Country) |
|---|---|
| Typical Coverage | 2 To 10 Meters |
| Signal Source | PLL Synthesized |
| Power Source | 12V |
| Working Current | 100mA |