| Jamming Range | Up To 40m |
|---|---|
| Power Supply | 50 To 60Hz, 100 To 240V AC |
| -CDMA/GSM850-960MHz -DCS/PCS1805-1990MHz -3G11990-2100MHz -3G22100-2170MHz -LOJACK167-175MHz -G | External Omni-directional Antennas All The TX Frequency Covered Down Link Only |
| AntenOutput Powernas | 15 Watts |
| Affected Frequency | CDMA/GSM,DCS/PCS, ,3G1,3G2,LOJACK,GPS: |
| Jamming Type | CDMA, GSM, DCS, PCS, 3G |
|---|---|
| Working Distance | 1-30 Meters |
| Output Power | 10 Watts |
| Energy Consumption | 33W |
| Weight | 2 Kg |
| Jamming Type | CDMA/GSM, DCS/PCS, 3G, 4G, WiFi 2.4G |
|---|---|
| Working Distance | 1-30 M(-75dBm) |
| Output Power | 16W |
| Power Supply | AC Adapter (AC220V-DC19V) |
| Dimension | 210*50*170mm |
| Jamming Range | Radius 1- 10 M |
|---|---|
| Color | Silver |
| Dimension | 100(L)*50(W)*18(H) Mm |
| Weight | 100g |
| Power Input | AC110V-240V |
| Jamming Type | CDMA, GSM, DCS, PCS, 3G, 4G, GPS L1L2L5 |
|---|---|
| Working Distance | 1-20 Meters |
| Power Supply | AC110-240V To DC12V |
| Working Time | Continue Working 2Hours |
| Product Weight | Appr.1kg |
| Jamming Range | 1-10M |
|---|---|
| Single Output Power | +30dBm /1W |
| Power Input | AC110V-240V |
| Power Output | 8V 3000mA/h |
| Temperature | -40 To +55℃ |
| Jamming Type | CDMA/GSM, DCS/PCS, 3G |
|---|---|
| Working Distance | 1-10 Meters |
| Single Output Power | +30dBm/1W |
| Power Input | AC110V-240V |
| Temperature | -40 To +55℃ |
| Jamming Type | CDMA, GSM, DCS, PCS, 3G, 4G, WiFi 2.4G |
|---|---|
| Working Distance | 1 - 20m |
| Power Supply | 50 To 60Hz, 100 To 240V |
| Total Output Power | 3W |
| AC Adapter | (AC100-240V-DC12V),4000mA/H Battery |
| Jamming Type | CDMA/GSM, DCS/PCS, 3G, 4G,VHF, UHF, WiFi, GPS, Lojack |
|---|---|
| Working Distance | 1- 10M |
| Output Power | 12W |
| Power Supply | AC Adapter (AC110-240V DC5V 12A) |
| Dimension | 420(L)×140(W)×40(H) |
| Total Power | 12watt |
|---|---|
| Size | 263(L)*140(W)*50(H)mm |
| RF Frequency | CDMA (850-894MHz) DCS&PHS (1930-1990MHz) 3G (2100-2170MHz) GPS(1500-1600MHz) WiFi(2400-2500MHz ) |
| Shielding Radius | Up To 40 Meters |
| Power Supply | AC 110V-240V / DC 5V |