| Jamming Range | Radius 1-10 M |
|---|---|
| Single Output Power | +30dBm /1W |
| Power Input | AC110V-240V |
| Power Output | DC9V 1000mAh |
| Typical Battery Life | 2-3 Hours Of Continuous Use |
| Power Supply | AC Adapter(AC110V-240V) |
|---|---|
| Total Output Power | 16W |
| Jamming Range | Up To 20m |
| Dimension | 360mm(L)×180mm(W)×60mm(H) |
| Weight | 3.0kg |
| Jamming Range | Up To 20 |
|---|---|
| Total Output Power | 3W |
| Power Supply | 50 To 60Hz, 100 To 240V AC |
| Antenna | External Omni-directional Antennas All The TX Frequency Covered Down Link Only |
| Dimension | 126x76x35mm And Not Include Antennas |
| Jam Radius | 2-20meters |
|---|---|
| Cooling System | High Efficiency Aluminum Alloy Radiator, Build-in Cooling Fan |
| Power Supply | AC110-240V To DC12V |
| Working Time | Built-in Battery/4000mAh |
| Continue Working | More Than 2.0+ Hours |
| Jamming Range | Up To 300m |
|---|---|
| Total Output Power | 200-250W |
| Power Supply | 50 To 60Hz, 100 To 240V AC |
| Jamming Type | Sweep Jamming |
| Antenna Type | Directional Antenna Or Omini-directional Antenna |
| Single Output Power | +35dBm/2W |
|---|---|
| Power Input | AC110V/220V |
| Total Output Power | 10W |
| Temperature | -40 To +55℃ |
| Power Output | DC5V 30A |
| Color | Silver |
|---|---|
| Isolation Signal Frequency | GPS : 1500-1600MHZ |
| Power Supply | Rechargeable Li-battery |
| Output Power | 0.5W |
| Jamming Radius | Up To 10m |
| Power Supply | AC Adapter(AC160-240V) |
|---|---|
| Single Output Power | -200mA / 2W |
| Power Output | 16W |
| Jamming Rang | 1-40 M |
| Dimension | 400(L)×300(W)×130(H)mm |
| Jamming Range | 2-20 Meters Radius |
|---|---|
| Total Output Power | 4W |
| Power Supply | Battery Built-in |
| Color Black | Metal |
| Dimension | 132x80x41mm And Not Include Antennas |
| Antennas | 6 * 2.5dbm High Gain Omni Directional Antennas |
|---|---|
| Total Output Power | Up To 4.2W |
| Ower Supply | AC100-240V And DC12V Car Charger |
| Jamming Range | Up To 30m |
| Origin | China |