| Jamming Type | CDMA/GSM, DCS/PCS, 3G, 4G, WiFi 2.4G 5.8G, All GPS BandsM, DCS/PCS, 3G, 4G, WiFi 2.4G 5.8G, GPS L1, RC 315 433 868 |
|---|---|
| Working Distance | 2-20 M |
| Output Power | 8.4W |
| Power Supply | Adapter 50 To 60Hz AC (110-240V AC/12V DC) Car Charger:DC12V IN |
| Dimension | 165*96*46mm |
| Jamming Range | Radius 1- 10 M |
|---|---|
| Power Input | AC110V-240V |
| Power Output | DC5V 800mAh |
| Dimension | 100(L)*50(W)*18(H) Mm |
| Weight | 100g |
| Shielding Radius | Up To 20 Meters |
|---|---|
| Power Supply | With AC Adapter (AC100-240V-DC12V),7.4V 4000mA/H Battery |
| Charging Time | Around 5 Hours |
| Using Time | About 90 Minutes |
| Output Power | 5.5W |
| Jamming Range | Up To 30m |
|---|---|
| Antenna | External Omni-directional Antennas All The TX Frequency Covered Down Link Only |
| Total Output Power | 4W |
| Power Supply | 50 To 60Hz, 100 To 240V AC |
| Dimension | 251x 140x 47mm |
| Shielding Radius | Up To 20 Meters |
|---|---|
| Charging Time | Around 5 Hours |
| Using Time | About 90 Minutes |
| Output Power | 5.5W |
| Power Supply | With AC Adapter |
| Total Output Power | 4.0W |
|---|---|
| Affected Frequency | 2.4G1 ,2.4G2 ,5.8G1, 5.8G2 |
| Jamming Range | Up To 25m |
| Power Supply | 50 To 60Hz, 100 To 240V AC |
| Dimension | 210 X 50 X 170mm |
| Jamming Type | CDMA/GSM, DCS/PCS, 3G, UHF, VHF |
|---|---|
| Working Distance | 2-40 M(@-75dBm ) |
| Output Power | 15W |
| Power Supply | AC Adapter (AC220V-DC12V) |
| Dimension | 32*11.5*5.5cm |
| Jamming Range | Radius 1- 25M |
|---|---|
| Power Input | AC160V-240V |
| Working Time | More Than 1hour |
| Color | Silver |
| Dimension | 370(L) ×140(W)×40(H) Mm Not Include Antenna |
| Material | Aluminum Alloy |
|---|---|
| Cooling System | Build-in 5 Cooling Fans |
| Working Time | Support 24 Hours Non-Stop Working |
| Jam Radius | 2-40meters |
| Power Supply | AC110-240V To DC12V |
| Jamming Type | CDMA/GSM, DCS/PCS, 3G, 4G, WiFi 2.4G 5.8G, GPS L1, RC 315 433 868 |
|---|---|
| Working Distance | 2-20 M |
| Output Power | 10W |
| Power Supply | 100-240V AC,DC12V |
| Dimension | 171*98*58mm(not Include Antennas) |